Specjalności

Wydział Programowy
owg_sbcp

Post autor: owg_sbcp » 13 mar 2003, 02:19

Poszukuje rozkau wstapienia ZHP do konspiracji i mianowania hm. Floriana Marciniaka naczelnikiem bo chyba taki rozkaz mial miejsc, ale nie moge go znalesc, czy moze ktos dysponuje wiesciami o nim, najlepiej miejsce gdzie moge go przeczytac, z gory dziekuje za wszelkie informacje

--
wyw. Szymczak Michał
43 Bełchatowska Samarytańska Drużyna Harcerska "BUKI"
ZASTęP X
"X" - symbol za ktory warto walczyc i umrzec
Hufiec Piortków Trybunalski

Panzi

Post autor: Panzi » 22 cze 2003, 16:33

Witam!
Byłam w tym roku na Arsenale. Do tego byłam na tej samej trasie co druh Iwan (trasa S-3). Podobało mi się bardzo. Trasa skłaniała do wielu przymyśleń nad samym sobą i nie tylko. Był to mój pierwszy Arsenał i mam nadzieję że nie ostatni :)

--

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.." M.Twain

saper
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: saper » 26 cze 2003, 00:07

Boodzioo, to co robicie w drużynie dla wielu ekip nie jest niczym wyjątkowym, nie uważają się za survivalove. Tak właśnie powinna wyglądać normalna drużyna harcerska. Poza tym uważam, że to co robicie prędzej pasuje do drużyny proobronnej niż survivalovej. Mam pytanie czy wszyscy trenują u was strzelanie itp. i jak intensywnie. Bo jeżeli np. raz na pół roku każdy strzeli po kilka razy to to nie jest strzelanie. Jeśli chodzi o wyjścia do lasu to moja ekipa co tydzień jest w lesie. Gotujemy w terenie i nie jest to niczym wyjątkowym. Podsumowując, to o czym pisałeś dla wielu drużyn jest rzeczą normalną. Na koniec mam pytanie czy mógłbyś napisać skąd jesteś?
pwd. Jakub Miechowiecki HO
2 Grudziądzka Drużyna Harcerska TWIERDZA im. Tadeusza Maślonkowskiego ps."Sosna"

Komand

Post autor: Komand » 25 lip 2003, 19:58

a moim zdaniem dobry pomysł:)
każda drużyna która ma strone może tu wrzucić link;)

--
dh.Mateusz
przyboczny 4.D.H. "Sokoły"
Hufiec Ziemi Tyskiej

Komand

Post autor: Komand » 16 gru 2003, 17:19

--
dh.Mateusz
Hufiec Ziemi Tyskiej

Komand

Post autor: Komand » 16 gru 2003, 17:19

--
dh.Mateusz
Hufiec Ziemi Tyskiej

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”