dziecinada i nuda na imprezach hufca

Wydział Programowy
Zablokowany
kubaopoczno12

Post autor: kubaopoczno12 » 23 lut 2003, 00:50

oto problem:Zauważyłem ,że imprezy w moim hufcu przybierają coraz dzieciniejszy harakter 9lae uczestnicy sie starzeją;-) chociaż fabuła imprezy się zmienia ale ciągle są one dziecinne i nudne.Nie mam pomysłu ani środków jak to zmienić.ja gdy wstępowałem do ZHP wydawało mi się bardzo inspirującą rzecza że harcersze starsi robią extra żecz a gdy sam się nim stałem zwykła nuda i zacofanie moze to dlatego ze w naszym hufcu kiedysbyli dobrze doświadczeni ludzie a teraz są karierowicze co po roku maja juz HO i bez doswiadczenia rwą się do organizowania imprez a ci co maja juz jaki sdoświadczenia(chociaż są w tym samym wieku) to zabardzo nie są dopuszczani lub raczej tez im się nie chea(ale to jest raczej 50%na 50%).Proszę was żebyscie podsuneli mi pomysl naprawy i żeby chociaz zbióri drużyny były ciekawe co mam robić gdy prawie wszystkim ratownictwo się nudzi (bo jest kilka osób które to lubia ale nie wszyscy) prosz eo pomoc
czuwaj

sylwia

Post autor: sylwia » 24 lut 2003, 01:11

Mam małe pytanko. W poprzednim spisie było pytanie, jaie materiały chcielibyśmy dostawać drogą elektroniczną(na jakie tematy). Czy to pytanie było tylko po to aby wydziął mógł wiedzieć, czego drużynowi i kadra oczekuje - czy miało to się łączyć z rzeczywistym przekazem danych? Czy podobne pytanie powtórzy się w tym roku?

--
phm. Sylwia Lenkiewicz
Namiestni Zuchowy Hufca
komendantka 7 SzDHiZ "Aurelius"
drużynowa 79 BDH "ODWET" www.79.glt.pl
Hufiec Białystok

hanuka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: hanuka » 24 lut 2003, 17:44

jeśli prowadzisz drużynę starszoharcerską to zapraszam na stronę mojego zastępu www.hanuka.prv.pl - może znajdziesz tam coś dla siebie, nie ma na stronie oczywiście banku pomysłów, ale jest to czym my się zajmujemy,

poza tym przy czerpaniu pomysłów od innych musisz uwzględnić uwarunkowania panujące w twojej drużynie, i do tego dopasować całą resztę, najważniejszym jest abyście mieli poczucie tego, że to co robicie jest (choćby tylko dla was) jedyne w swoim rodzaju, po prostu wyjątkowe,

to by było wszystko na tą chwilę,

pozdrawiam.
Wiesiek Romanowski phm.
Instruktor HSR
http://konieckropka.art.pl

flaq

Post autor: flaq » 08 mar 2003, 12:25

o tym co masz napisane w planie pracy.

--
Przyboczny
12 DH DRAGON

Zablokowany