Zlot ZHP Kielce 2007

Wydział Programowy
Zablokowany
dalkow
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dalkow » 22 kwie 2006, 15:16

czy coś się zmieniło?

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 22 kwie 2006, 15:28

No cóż... ja szukam strony WWW o zlocie, w serwisie ZHP. Nie umiem znaleść. Chyba po prostu jeszcze jej nie ma...

Nie wiem czym mam motywować środowisko. I czym mam zmotywować siebie...
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

dono
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dono » 02 sie 2006, 20:46

Hmm , pozwólcie że poruszę ciekawą kwestię...

Na stronie internetowej zlotu jest napisane , że uczestnikami Zlotu będa także inne organizacje harcerskie na zaproszenie władz ZHP . Czy ktoś orientuje się o stanie wiedzy innych organizacji nt. Zlotu w Kielcach ? Czy wogóle ZHR lub SHK Zawisza są zainteresowane uczestniczeniem w Zlocie ?
<KPW>
"Przed Nami jasnych godzin noc i moc młodzieńczych cnót
Przy innym ogniu , w inną noc , do zobaczenia znów..."

major
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: major » 10 sty 2007, 20:13

przepraszam ze tak nie w temat ale czy ktos moze wie gdzie na stronie glownej mozna znalezc dokument o spisie harcerskim 2007?? bardzo prosze o kontakt na 9770460

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 10 sty 2007, 20:54

Co rozumiesz przez dokument o spisie?

Nie ma go tutaj: http://spis.zhp.pl/?spis=pliki ?
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

Defender
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Defender » 11 sty 2007, 07:40

Słszałem ze napewno bedzie ZHPpGk i to w dosc w licznej z samej USA ponad 100 osobowej reprezentacji! I wstyd ze niektóre choragwie z Polski zgłosiły mniej uczestników. Jest juz nawet wyznaczone miejsce na ich obóz obok chrągwi białostockiej!

pigwa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pigwa » 11 sty 2007, 11:09

Defender pisze:Słszałem ze napewno bedzie ZHPpGk i to w dosc w licznej z samej USA ponad 100 osobowej reprezentacji! I wstyd ze niektóre choragwie z Polski zgłosiły mniej uczestników.
A moze poprostu promocja zawiodla. Z tego co mozna poczytac w tym watku, to ludziom brakuje informacji.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2007, 11:10 przez pigwa, łącznie zmieniany 1 raz.

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 11 sty 2007, 13:12

pigwa pisze:
Defender pisze:Słszałem ze napewno bedzie ZHPpGk i to w dosc w licznej z samej USA ponad 100 osobowej reprezentacji! I wstyd ze niektóre choragwie z Polski zgłosiły mniej uczestników.
A moze poprostu promocja zawiodla. Z tego co mozna poczytac w tym watku, to ludziom brakuje informacji.
Informacji? A może... chęci? Ja rozumiem, integracja w chorągwiach jest ważna... ale może woleliby ludzie sami dobierac się inaczej w biwakach, choćby programowo? No i byc może nie wszystkich przekonuje formuła organizacyjna, no i koszty - zlot + obóz... to tyle, co udało mi się podsłuchać z rozmów...
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

Defender
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Defender » 11 sty 2007, 16:23

Informacja? o zlocie było wiadomo juz w ubiegłym roku łacznie z terminem! Pisali w czuwaju organizowane były odprawy komendantów choragwi komend gniazd ! Więc promocja była!
Co do kosztów to jest tanszy niz Gniezno a zarobki wzrosły i to znacznie od czasów Gniezna i dodatkowo mozna placic w ratach. Głosy ze obóz + zlot to sporo, ale wiele srodowisk to łaczy np czesc obozu gdzies w górach Świetokrzyskich potem pieszo 3 dni do kielc! Miejsc jest sporo i mozna naprawde cos fajnego wymysleć bo gdzie sie najlepiej przygotowac do zlotu progrmowo na obóz to rewelacja ale trzeba chcieć!.

Wydaje mi się ze przedewszystkim, a to wiem na przykladzie dwoch chrągwi, ze to raczej zniechecanie tych niezdecydowanych i stawianie złych przykładów z Gniezna i z Zegrza! Kilkanascie osób mi wmawiało ze i tak sie nie uda, za i tak bedzie kicha i nic nie wyjdzie ani katering ani program a miejsce to juz calkowita porażka! Byłem i w Zegrzu i w Gnieznie i w Kielcach, gdzie ma byc zlot tez byłem! Miejsce dla porównania jest rewelacyjne co do kateringu sam mam watpliwosci a program? Dla mnie moze go nie byc jak pojada ci wszyscy znajomi, którzy planuja to jak mi sie program nie bedzie podobac, sami sobie zrobimy zajęcia i bedzie super! Biore sie za gitare, buty na wedrówkę juz rozchodziłem i byle do Kielc!

cienik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cienik » 11 sty 2007, 20:49

Jak dla mnie nie jest to również problem informacji, tylko właśnie chęci.. Nawet kwestie finansowe da się rozbić (wspomniane raty, krótsze inne wyjazdy, bliskość miejsca, dofinansowania). Co do finansów, to moja drużyna i sztab grodu Hufca Lublin już działa i poszukuje aktywnie środków. Wszystko da się rozwiązać, wystarczą chęci :).

Pomijam niechlubny fakt, że sztab reprezentacji mojego hufca działa prężnie i bardzo dynamicznie(to jest akurat bardzo pozytywne), podczas gdy nie mamy jeszcze komendanta ani komendy gniazda chorągwi (a to już mniej). Porażka turystyczna (od konserwy ;) - bo tak tylko mogę łagodnie określić sytuację w mojej chorągwi z perspektywy "żabiej" - oddolnej)..
pwd. Olga Gumieniak HO
47 LDW Widmo
Zespół ds. Wizerunku
Hufiec Lublin ZHP
http://zhp.lublin.pl

Defender
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Defender » 12 sty 2007, 06:22

I o to chodzi w koncu to nie urzędasy z chorągwi maja jechac na zlot tylko harcerze!

cienik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cienik » 13 sty 2007, 18:52

Defender pisze:I o to chodzi w koncu to nie urzędasy z chorągwi maja jechac na zlot tylko harcerze!
Hehehe, banan na mojej twarzy :D. Tylko wiesz w czym problem? W tym, że jako Gród (hufiec), będący częścią Gniazda (chorągwi), mamy organizacyjnie związane ręce.. Bo z komendą Zlotu mogą kontaktować się tylko komendy gniazd (i vice versa). Mimo szczerych chęci i wspaniałych pomysłów, bez tych "urzędasów z chorągwi" grody (same z siebie) nic nie mogą zrobić (na wyższym szczeblu).

Ale i tak będzie fajnie! ;)
pwd. Olga Gumieniak HO
47 LDW Widmo
Zespół ds. Wizerunku
Hufiec Lublin ZHP
http://zhp.lublin.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”