Gratuluje sukcesow w wychowywaniu mlodych ludzi- zachecam do

Wydział Programowy
Zablokowany
anonimek

Post autor: anonimek » 18 sty 2003, 12:47

gratuluje jeszze raz sukcesow w wychowywaniu harcerzy/wedrownikow.
zachecam do odwiedzenia strony 43sdw.prv.pl -
sama strona nie zawiera tresci, ale zapraszam do obejrzenia wpisow w ksiedze gosci. jezeli zostana usuniete, to moge komus wyslac.. uwaga. strona zawiera tresci nie cenzuralne.. mam nadzieje ze ktos sie ta sprawa zajmie...

mort
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: mort » 18 sty 2003, 19:23

Jeszcze nie zdążyłem zapoznać się z treścią wpisu, ponieważ został usunięty. Przeczytałem jednak sprostowanie tej sytuacji, które także zamieszczone jest na tejże stronie. Proszę je przeczytać. Oczywiście to ja mogę się mylić ponieważ nie znam tekstu wpisu. Jak tylko otrzymam maila, o którego proszę, będę mógł powiedzieć coś więcej na ten temat.
phm. Michał "misiek" Markucki H.R.
szczepowy Szczepu "Gniazdo" im. Kedywu
drużynowy 101.ŁDW "Sad" im. hm.kpt.A.Romockiego "Morro"
"carpe diem quam minimum credula pastero"

anonimek

Post autor: anonimek » 19 sty 2003, 18:24

wszystko wciaz znajduje sie w ksiedze gosci, wraz z komentarzami kilku osob ktore to czytaly.

mort
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: mort » 20 sty 2003, 16:11

Odwiedziłem jeszcze raz stronke faktycznie jest jeden wpis który odbiega od innych, jednak jak wspomniałem jest też sprostowanie. Pozatym strony z księgą gości(złaszcza harcerskie) często narażone są na tego typu wpisy. Uważam iż administrator czy też właściciel strony powinien usuwać szybko takie wpisy. Nie rozumiem drogi Anonimku co masz do naszego wychowywania, ponieważ wpis świadczy iż osoba na pewno harcerzem nie jest. A nie jesteśmy odpowiedzialni za wychowanie każdego. W sprostowaniu jest informacja , iż autorami wpisów są "koledzy" z innego zwiazku czy masz 100% pewności że są to członkowie naszego związku może poprostu podają się za nich, lub z jakiegoś powodu już nimi nie są?

mort
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: mort » 21 sty 2003, 13:26

Proszę o uwagę , chciał bym wyjasnic pewne zajscie które mialo miejsca na tej stronie. Pewna osoba ktorej tozsamosci nie mogę podac , w bardzo obrazliwy sposób obraziła mnie samego ale i tez moją Drużynę. Zajscie to mialo miejsce w Ksiedze Gosci i Forum , gdzie w bardzo obrazliwy sposób wyraziliscie się na mój temat. Powiem tylko tyle ze wpisy wykonywane były z IP 195.177.2.18 hosta nitro.nsm.pl który jest routerem NSM. W/w IP nie należy do zadnej osoby jest jedynie IP Routera NET SAT MEDIA. Router NSM ten jest podpięty do dwóch łącz - do tpnetu (195.117.2.18) i do crowley`a (62.89.98.142).Stąd własnie to IP które wyskakiwalo w Ksiedze i na Forum. Jedyne co mogę powiedziec to to ze Router ten stoi na naszej dzielnicy Gdańsk - Chełm , a w jedym z wpisów w Ksiedze Gości w miejscu Adresu strony wpisano "www.43gdw.prv.pl" co pozwolilo mi przypuszczac ze jest to ktos z 43 Gdańskiej Druzyny Werowników ZHR . Przeprazsam jeżeli uraziłem kogokolwiek tym co tu zaszło ale ja jedynie ODPOWIADAŁEM na OBELGI SKIEROWANE POD MOIM ADRESEM . Wydaje mi się że czas zakończyc tą glupote jaka miala tu miejsce i wybrać się do Drużynowego 43 GDW dh. Bartka Białaszewskiego i wyjasnic to zajscie. Mam nadzieje ze uda się odszukac osobę za to odpowiedzialną , Nie powinno to być trudne ,gdyż można przesledzic za zgoda NSM droge pakietów wysyłanych na Routera który potem rozsyła je na swiat. Takowa zgoda już jest . Pozostaje tylko wybrac się do ich administratora sieci. Uff troche pisania ale chyba to wystarczy jako wysjasnienie.

Jest to cytat z tejże strony. Tak więc widać,iż odpowiedzialnymi za te wpisy,byli harcerze ZHR,wiec tak naprawde osoby za wychowanie ktorych,nie jestesmy odpowiedzialni. Temat który zacząłeś anonimku raczej powinien znaleźć się na forum ZHR a nie ZHP.

cerber

Post autor: cerber » 21 sty 2003, 18:40

Drogi Michale!

Oto moja rada. Chamstwo należy pomijać milczeniem (oprócz tego, że trzeba je też tępić). Rozgłos jest dla chamstwa najlepszą pożywką. Dlatego usuwaj durne wpisy, nie tłumacz się nikomu, ludzie rozumni i kulturalni zrozumią jakich machinacji padłeś ofiarą. Nad głupotą i bezczelnością nie należy deliberować.

Gdybyś tylko usunął wpis - sprawa by ucichła i mógłbyś w środowisku robić dochodzenie. A publikując swoje sprostowanie na forum ugrzązłeś w oskarżeniach, "teoriach spiskowych" dotyczących bratnich organizacji i nadałeś sprawie niepotrzebny rozgłos. Po co?
Czy coś Ci z tego przyszło?

Kazka

Post autor: Kazka » 21 sty 2003, 23:24

Ale wstyd!
No cóż, sama należę do ZHR (nie pytajcie, co robię u was na forum), i jeżeli to rzeczywiście ZHR, to nasze władze powinny coś z tym zrobić. To moja prywatna opinia, ale mam nadzieję że nie tylko moja. Jejku, mam szczerą nadzieję że to nieprawda... -.-'

--
34KDH "Leśne Ptaki"

jogurt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: jogurt » 23 sty 2003, 19:05

Jedna uwaga. Z tego co wiem Michał nie jest autorem owej strony ani też autorem sprostowania (w końcu widziałem go zaledwie 5 min temu). On tylko cytował co było zmieszczone na słynnej stronie. Ale fakt głupotom jest mieć bezgraniczne zaufanie do tego, co pojawia się w sieci. Należy mieć drobny dystans. A jeszcze większą bezmyślnością wykazuje się ten, który robi wyrzuty z tego powodu innej organizacji (bo mniemam że anonimek należy do ZHR)
pwd. Maciej "Jogurt" Trojanowski
ZHP Hufiec Łódź- Bałuty "Promienistych"
Szczep "GNIAZDO"

mort
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: mort » 24 sty 2003, 16:00

Cerber!
Chyba się nie zrozumieliśmy to nie moja strona. Jak zauważyłeś mieszkam w Łodzi. Moje "znajomości" harcerskie poza województwo łódzkie nie wychodzą. Więc nawet nie znam właścicieli strony. Litera "W" w nazwie tej drużyny oznacza zapewne Wędrownicza ; Wędrowników; a więc nawet nie jest to ta sama organizacja. Chciałem stwierdzić tylko żeby nie nastawać aż tak bardzo na właścicieli strony bo to oni padli ofiarą. Zgodzę się z Tobą oczywiście że wpisy powinny być usunięte odrazu. Ale właściciel nie wpadł chyba na to i teraz dziwi się dlaczego wszędzie żle mówią o jego stronie.

Kazka!
No niestety wpisu dokonali harcerze ZHR ponieważ tak samo jak w skrócie SDW tak w GDW litera "W" oznacza wędrowników, a z tego co wiem w ZHP drużyny Wędrowników jeszcze nie istnieją. Jest mi także przykro ,że koledzy z jedenj organizacji robią sobie takie rzeczy.

anonimek

Post autor: anonimek » 25 sty 2003, 18:47

stop stop stop, nie wiem moim dordzy czy zauwazyliscie, ale autorem tego wpisu jest ATOM - czyli czlonek 43sdw (admin strony). obecnie na stronie juz nie ma tego wpisu, ale jak ktos chce to chetnie podesle na maila. zhr zostal tu pokrzywdzony nie dosc ze przez nich, ale i przez was, gdyz zwaliliscie cala odpowiedzialnosc na 43gdw.. pozdrawiam

mort
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: mort » 08 lut 2003, 20:53

nie chodziło mi o obrażenie kogokolwiek ale czy skrót gdw czy sdw to ciągle wędrownicy...

Nie jestem z "tych" którzy uważają że ZHR jest gorszy czy że harcerze z tego związku nie mają racji, wręcz przeciwnie chciałbym współpracować i choć to tylko marzenie wierzę że kiedyś w Polsce bedzie tylko jeden związek (może ZHRP ;)) lub że związki będą ściśle współpracować.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”