Strzelectwo - propozycja na zlot drużynowych... i nie tylko

Wydział Programowy
dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 01 sie 2005, 13:28

W odpowiedzi na wypowiedż Pelikana chciałbym skreślić kilka zdań - tak dla zakończenia wątku , skończenia tematu i sprawy strzelectwa.
Nie uważam się za PRAWDZIWEGO SPECJALISTę i nie chcę już tego wątku ciągnąć. Są lepsi !
Nie uważam też,że Dh.M.Jedynak zrobi te zajęcia żle, czy też przygotowane materiały są nieścisłe, ale jeśli mam tam być podany jako "żródło" to chciałbym to autoryzować. Smuci mnie tylko fakt,że mogąc zrobić tam strzelanie w praktyce : od kal 4,5 poprzez 5,6 mm i więcej nawet do 9mm - oferuje się uczestnikom tylko materiał pisany oraz mimo deklaracji obu druhen Komendantek temat legł!. I nawet nikt nie pokusił się mnie -nas o tym powiadomić,a przecież widać -chociaż po naszej aktywności na tym forum że nam na tym zależy !

Zajęcia byłyby napewno ciekawsze gdyby umiejętnie dozować teorię i praktykę :)
Marek wiesz już o co chodzi , bo rozmawialiśmy telefonicznie... :D
Jestem też za tym, aby było jak najwięcej instruktorówZHP , którzy mają uprawnienia państwowe w tym sporcie, abyśmy na kolejnych MP ZHP mogli powalczyć. 8)
Szkoda tylko,że Marek nie powiedział mi wcześniej o fakcie włączenia tych zajęć w program Zlotu.
Przecież natychmiast włączyłbym się, aby pomóc - tym bardziej, że z wyjaśnień Marka wynika
iż jest właściwie rzecznikiem sprawy STRZELECKIEJ. Teraz,gdy to wiem -mogę mu podziękować!

Ale i tak uważam,że lepiej by było, aby temat pociągnął autor - niż nawet najlepszy jego rzecznik. Marek , nie obrażaj się bo dobrze wiesz , że i ja sam niewiele mogę zrobić. Razem , więcej możemy zdziałać ! :eyes
POWODZENIA ! CZUWAJ !
D.Kwapisz hm
szef Harcerskiego Klubu Strzeleckiego 47-Kielce
licencja PZSS nr 14/LK/99/R

Pelikan
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pelikan » 01 sie 2005, 14:30

dk_kielce napisał:
Szkoda tylko,że Marek nie powiedział mi wcześniej o fakcie włączenia tych zajęć w program Zlotu.
Przecież natychmiast włączyłbym się, aby pomóc - tym bardziej, że z wyjaśnień Marka wynika
iż jest właściwie rzecznikiem sprawy STRZELECKIEJ. Teraz, gdy to wiem - mogę mu podziękować!
D.Kwapisz hm
kilka slow wyjasnienia i ode mnie. O zajęciach ze specjalnosci obronnej bylo wiadomo już podczas ustalania ramowego programu zlotu, czyli okolo lutego. Juz wowczas powiedzialem na liscie dyskusyjnej KPO, ze prowadze zajęcia takie a nie inne. I równiez wowczas prosilem srodowiska o przekazanie materiałów promocyjnych lub uwag dla mnie.

Nie dostalem od nikogo nic takiego. Nawet oficjalnego materialu informacyjnego o samym RP-M KPO.

Darku, Twoja odpowiedz była wowczas taka, ze blizej zlotu na ten temat pogadamy. No więc i ja czekalem, kiedy bedzie to "blizej zlotu". Wg mnie pisanie na forum.zhp.pl o tych sprawach mija sie z celem. Moze mail lub rozmowa telefoniczna z komendantką OZD lub z-czynią ds. programowych dałaby cos wiecej???
Podejrzewam, ze one nie mają teraz czasu zagladac na forum, gdy w sztabie i wsrod kadry programowej dokonują się ostatnie poprawki.

Pozdrawiam!
hm. Marek Jedynak
Przewodniczący Kapituły Harcerskiego Znaku Spadochronowego GK ZHP
www.spadochroniarze.zhp.pl
--
Zainteresowanych "Ponurym" i "Nurtem" zapraszam na Wykus
www.ponury-nurt.blogspot.com

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 02 sie 2005, 08:19

Marek, proszę mnie nie cytować - bo wiem co napisałem we wcześniejszym poście, ok
A jak zapomnę, to wróce trochę do przodu - co nie jest problemem...
Takie cytowanie daje mi do zrozumienia, że walczymy na słowa - my obaj , jednocześnie chcąc coś zrobić w tym temacie - ciągniemy ten wózek w dwóch różnych kierunkach. To po pierwsze.

Po drugie, nie pisz że od nikogo nie dostałeś materiałów- bo zaprzeczasz sam sobie ! ???
Materiały od DK - dostałeś, a Twoje jakie mi dałeś uaktualniłem- w oparciu o tzw. strzelecką rzeczywistość . A to ,że inni nasi instruktorzy nie podjęli tematu - to dobrze wiesz dlaczego.
KPO już nie jest taki jak kiedyś był, i nie jest taki jakiego chcielibyśmy go widzieć !!! Żal ! :~(:~(:~(

Piszesz,że Komendantki nie mają czasu zaglądać na to FORUM. To po co ono jest ?! >:(>:(>:(
Zamknąć je i już - bo to gadanie i pisanie nie ma sensu, jeśli tego nikt nie czyta !
Ja osobiście nie mam już ochoty o tym wszystkim gadać ! I napewno nie odezwę się... do jakiegoś czasu ... ??? ??? ??? Kończę to żeglarskie bicie piany , bo nic nie dało i nie daje ! :Oo

Obserwatorom tej dyskusji -dziękuję ! :) :) :)

Marek - proszę o zakończenie dyskusji ze mną na ten temat, a jeśli bardzo chcesz to dzwoń.
Jestem w HKS-ie, do godz.15.00

POZDRAWIAM !!! :)
hm.Dariusz KWAPISZ

PS. Na ostatnich zawodach PZSS - we Wrocławiu Paweł Radecki zajął 5 mce w Polsce w ksp.
W pneumatyku , ... szkoda gadać- były nadzieje i realne szanse , ale nie wyszło. Szkoda !
HKS we współzawodnictwie sportowym jakie prowadzi MENiS ma już 14pkt.
Ponadto chcę Wam powiedzieć, że magazyn STRZAŁ zamieścił relację z MP ZHP w strzelectwie oraz dwa zdjęcia. Fajnie, że choć oni nas widzą i dzięki im za to ! :) :) :)
szef Harcerskiego Klubu Strzeleckiego 47-Kielce
licencja PZSS nr 14/LK/99/R

t.m.nowak
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: t.m.nowak » 05 sie 2005, 15:43

Informuję, że odpowiedziałem Darkowi na specjalnościach. A skoro już tu jestem, to mam prośbę do Darka Kwapisza i Marka Jedynaka - dogadajcie się, żeby po zajęciach Marka w niedzielę rano zrobić jakieś małe spotkanko strzeleckie... To będzie - tak myślę - odpowiedni czas, miejsce i ludzie! Też chętnie przyjdę!:)

Pozdrawiam!
hm. Tomasz Nowak HR
Wydział Specjalności GK ZHP

Guest

Post autor: Guest » 06 sie 2005, 17:08

Nie mogę jakoś dostać się na SPECJALNOSCI, dlatego dwa słowa tutaj.
Mnie naprawdę nie chodzi tu o hymny pochwalne pod moim adresem, dh.Tomku.
Wiem co robię i ile mnie to kosztuje pracy, determinacji i ... kasy. Tomasz , Ty też wiesz, choć jak już kiedyś powiedziałeś - raczej trudno Ci to będzie stwierdzić naocznie ... ???
Dlatego uważałem ZLOT DRUŻYNOWYCH jako doskonała okazję na przedstawienie drużynowym problematyki strzelectwa.
Wiem jedno,że jak by komuś zależało na przeprowadzeniu tych zajęć wg.moich propozycji -
to i środki by się znalazły - a sprawy papierkowe byłyby wysłane e-mailem... tak jak to było robione w innych tematach , a nie omawiane tu, że ja w natłoku zadań tego nie dopilnowałem.
Może i tak było , nie przeczę- ale i ja coś proponowałem - bez echa. >:(
Bawcie się dobrze. :)
Czuwaj !
D.Kwapisz

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”