Ludzie odchodzą z harcerstwa bo:

Wydział Programowy
ujazd

Post autor: ujazd » 11 gru 2002, 17:53

Bardzo mo przykro ale to jednak ZHP sprzedało ten park

--
ojciec

Kinka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kinka » 30 gru 2002, 00:37

sw_Mikolaj napisał:
a i jeszcze jedno temat wątku jest nie adekwatny do problemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciężko się nie zgodzić z druhem Zbigniewem (znowu muszę go poprzeć). Może należałoby zmienic temat tego wątku?
"Poinformowany jest ten, który wie, gdzie znaleźć to, czego nie wie" :)

ujazd

Post autor: ujazd » 30 gru 2002, 11:10

--
ojciec

stefan

Post autor: stefan » 06 mar 2003, 18:53

Z tegoco wiem od harcerstwa odchodzą ludzie którzy nie mają na nie czasu z powodu studiów czy pracy, a prawdziwy problem polega na tym że nie pojawiają się nowi harcerze na mjeisce tych co odeszli.
A ci którzy mogliby się włączyć do związku nawet nigdy nie słyszeli o jakimś parku w Ujeździe im to poprostu "wisi"

[Edytowany przez Stefan dnia 06.03.2003 o 14:53 GMT]

anies

Post autor: anies » 06 mar 2003, 22:32

czy coś się stało z tą stroną? nie mogę jej otworzyć
anies

flaq

Post autor: flaq » 08 mar 2003, 11:52

o tym co masz napisane w planie pracy.

--
Przyboczny
12 DH DRAGON

ujazd

Post autor: ujazd » 10 mar 2003, 10:39

--
ojciec

gmen

Post autor: gmen » 11 mar 2003, 13:49

okey...ZHP mialo palac...Sprzedalo go za 800 Tysiecy ZL....nikt w ZHP nie pomyslal ze to troche zbulwersuje mieszkancow....Harcmistrze, Kommendanci, ludzie co napewno maja troche oliwy w glowie nigdy nie pomyslali "hmm ciekawe czy sasiad sie nie bedzie troche wsciekly jak mu park ogradza?".... :)

Nagle sasiad okazuje sie ze ma troche po Communistycznego zapachu i dawaj transparenty w gore i robi z ZHP zlych ludzi.

ZHP krzyczy egoisci jestescie....oni krzycza zdrajcy....A jakis gosciu siedzi w palacu za 250 000 $ USA....(co jest niestety smieszna suma jak za palac)......

Plakac sie chce. ZHP zawalilo sprawe. Tak jak poweidzialem : Jezeli ktos nie przemyszlal ze taki cos moze zaistniec, i sie nie przyszykowal na to w Kommendzie...to naprawde mamy nie te osoby co trzeba na szczeblach Kommendy....

Jedynie co mnie ugryzlo to "Ujazd - Ojciec" ze byl Harcerzem ale teraz sie wstydzi czy cos takiego....

Przw. G.D.Fadiejew
ZHP Pgk

Stefan

Post autor: Stefan » 11 mar 2003, 22:44

Jak dla mnie lepiej jest sprzedać coś na utrzymanie czego nas nie stać za śmieszne pieniądze niż pozwolić żeby się rozleciało

gmen

Post autor: gmen » 11 mar 2003, 22:59

Zgadzam sie z toba Stefan. Lepiej troche forsy wyciagnac z czegos co moze tak i tak zginac; ale jako Organizacja ktura nie tylko jest slynna, i wyjatkowo polegajaca na dobrych ukladach ze spoleczenstwem mogliszmy to innaczej zagrac.

Latwo jest sprzedac stary gruchot za marna forse, to czego nie sprzedalismy to do "Gminy" (nie wiem jaki jest zarzad teraz) tez za symboliczne pieniadze?

Jeszcze raz podkreslam, musimy zaczac naprawde myslec nad naszym "wyglodem spolecznym" i jezeli dochodzi do sprzedazy gdzie rzecz jest niestety wartosciowa dla naszych sasiadow ZHP sobie nie moze pozwolic na sniechanbienie naszego immenia w oczach spolecznosci.

Jezeli jestem w bledzie i ta opcja byla przez kommende wyczerpana (rozmowa z Ujazdem) i to Ujazd zawalil sprawe to chcialbym wiedziec kto prowadzi odwet ZHP w tej sprawie? Czy poprostu nadstawiamy drugi policzek i prosimy zeby to juz sie skonczylo?

G.D.F

ujazd

Post autor: ujazd » 12 mar 2003, 18:11

--
ojciec

mort
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: mort » 12 mar 2003, 18:22

A czy ktoś był kiedyś w Ujeździe??
Właśnie zaczynam się zastanawiać jak do tego doszło. Pierwszy raz byłem w Ujeździe w 1996 roku. Już wtedy istniał tam ośrodek ZHP i wszystko było ok. Nie rozumiem co się tam stało. Zawsze park był otwarty dla każdego. Może nie rozumiem ale to nie ZHP sprzedało ten park więc chyba nie powinniśmy czuć się winni.
phm. Michał "misiek" Markucki H.R.
szczepowy Szczepu "Gniazdo" im. Kedywu
drużynowy 101.ŁDW "Sad" im. hm.kpt.A.Romockiego "Morro"
"carpe diem quam minimum credula pastero"

ujazd

Post autor: ujazd » 13 mar 2003, 10:46

--
ojciec

gmen

Post autor: gmen » 14 mar 2003, 12:05

Probuje stac po srodku i cos to mi nie za bardzo wychodzi. Pan "Ojciec" stoi po boku i raz na jakisz czas cos powie cos odpowie. Sam juz nie wiem kto ma racje.

Bardzo malo szczegolow!!!!
Kto sprzedal? Kiedy? Dlaczego? Czy cos bylo podjete przez ZHP czy prze Ujazd na dojscia do porozumineia przed sprzedaza? Czy bylo odwolanie sie do KG? Co sie dzieje teraz z ta sprawa? Co odpisala choragiew?

Panie "Ojciec", rozumiem ze pan jest napewno pod wplywem wrazenia "nieprzytulnosci" do ZHP. Wiec jezeli chcesz troche ludzi przekonac w naszym gronie, na naszej stronie,w naszym domu to prosze troche faktow. Co? jak? Gdzie?

Bylem na waszej stronie "Ujazdu" i nawet kilka Gazet przeczytalem co o tym pisza....i nadal nie wiem jak chcecie rozwiazac ta sprawe...kto zawinil....czy cos bylo zrobione zeby temu zapobiec????? Czy rozmawialiscie z Wlascicielem? Czy ktos spytal ZHP czy by przeznaczyl czesc pieniedzy na wykup i remont nowego parku?
(Szczelam w ciemno)

I na serio, daje ci kredytu ze masz jaja na Forum ZHP dyskutowac na ten temat, lecz przestan juz jechac.

GDF

[Edytowany przez gmen dnia 14.03.2003 o 08:07 GMT]

stefan

Post autor: stefan » 14 mar 2003, 20:28

Gemen masz świętą rację ale my mieliś my mówić o tym czemu ludzie odchodzą a nie o jakimś ujeździe o żaden zwykły harcez nie wie. Zbyt odeszliśmy od tematu!!!!!!!!!!!!
Według yematu mieliśmy wymyślić coś konstruktywnego aby ludzie przestali odchodzić.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”