Kto ma pomysły, propozycje, plany czy konspekty na rajdy i

Wydział Programowy
Zablokowany
dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 04 wrz 2004, 20:57

Pilnie poszukiwane osoby, które mają i mogą się podzielić pomysłami, a najlepiej konspektami rajdów i biwaków! Za życzliwość pieknie dziękuję!!:)
pwd. Rafał Matuszewski HR

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 10 wrz 2004, 12:13

Myślę, że pomysłów jest taka masa, że jest o czym myśleć i napewno się cos wymyśli ;) Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają rajdy to zapraszam na jakiś rajd do Ostrowa Wielkopolskiego np. na coroczny rajd Patrol, i rajd mojej organizowany przez moja drużyne "siódemka" ;) Właśnie niedawno był pierwszy nasz rajd, który bym moim zdaniem wspaniały ;) Krótko mogę opowiedzieć :) Patrole przyjechali do nas o 16:00 około i już spod PKP czy PKS odbyli pierwszą trase po mieście gdzie na końcu doszli na miejsce zakwaterowania ( w naszym przypadku stanica "Zielona Polana" w Ostrowie Wlkp. ). pomysły na trase są bardzo często różne... może być to trasa z mapką. gra chińska albo po kopertach, albo jeszcze jakieś inne ;) po drodze różne ciekawe punkty (u nas np. jeden, z którego się dziwiłem.. u jednego zaprzyjaźnionego harcerza... patrole musieli... zawieszać firany :D ) po przyjściu oczywiście zakwaterowanie... rozbijanie namiotów "dziesiątek" na ocene ;) później oczywiście kolacja, cisza nocna (lub wyciszenie) no i ...gra nocna ;) tu jest wielke pole do popisu ;) Na drugi dzień poranna zaprawa (u nas wymyślona została specjalna trasa na zaprawe) śniadanko i ... bieg sprawnościowy ;) i tu równierz dużo można ciekawych rzeczy wymysleć :) później obiad i bieg harcerski sprawdzający wiedze harc. Hmm... zapomniałem jeszcze o ognisku w tamtym dnu.. ale to co... myślę, że to standard. więc chyba nie muszę mówić ;) no i kolacja wyciszenie,,,, i jeżeli chcecia dać totalnego hardcora... to druga gra nocna :D.. na drugi dzień apel końcowy i ... koniec :) tak krótko mniej więcej... rozwinąłem jak u nas wyglądał rajd ;)
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 10 wrz 2004, 14:44

A może jakieś konspekty??? Mój mail: rafal.zhp@interia.pl
pwd. Rafał Matuszewski HR

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 10 wrz 2004, 23:47

Tu raczej Ci nie pomogę.... jeśli coś będę miał... to nie zapomnę ;)
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”