Rajd Arsenał - Cieszyć się Polską...

Wydział Programowy
Zablokowany
iwan

Post autor: iwan » 29 mar 2004, 14:32

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

stasiu
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: stasiu » 29 mar 2004, 18:42

Nie wiem... nie byłem... żałuję!!!
hm. Stanisław Nowak HR
http://www.6szczep.pl

Patka_69
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Patka_69 » 29 mar 2004, 21:51

Naprawdę??? Ja się tak wachałam, czy jechać czy nie jechać... i nie pojechałam. Ehh... no ale cuż. Za rok. Powiem jedno. Msza była przepiękna, byłam na niej pierwszy raz i poprostu mnie zatkało. ten chór, te przemówienia. nie, no, poprostu jestem pod wrażeniem. na grze jak mówię nie byłam, ale popytam wśród swoich to się wypowiedzą... POZDRAWIAM.
"By każda mała myśl,
czyn lub słowo,
braterskie było...
Tak iść do celów wielkich."

stasiu
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: stasiu » 30 mar 2004, 08:00

Patka_69 napisał:
Naprawdę??? Ja się tak wachałam, czy jechać czy nie jechać... i nie pojechałam. Ehh... no ale cuż. Za rok. Powiem jedno. Msza była przepiękna, byłam na niej pierwszy raz i poprostu mnie zatkało. ten chór, te przemówienia. nie, no, poprostu jestem pod wrażeniem. na grze jak mówię nie byłam, ale popytam wśród swoich to się wypowiedzą... POZDRAWIAM.
Ty masz dobrze, jesteś z W-wy, a ja bym musiał tyle samo czasu dojeżdżać co brać udział w rajdzie...
hm. Stanisław Nowak HR
http://www.6szczep.pl

iwan

Post autor: iwan » 30 mar 2004, 15:05

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

Panzi

Post autor: Panzi » 30 mar 2004, 18:06

Witam!
Byłam w tym roku na Arsenale. Do tego byłam na tej samej trasie co druh Iwan (trasa S-3). Podobało mi się bardzo. Trasa skłaniała do wielu przymyśleń nad samym sobą i nie tylko. Był to mój pierwszy Arsenał i mam nadzieję że nie ostatni :)

--

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.." M.Twain

Martyna
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Martyna » 03 kwie 2004, 16:53

też byłam w tym roku na Arsenale (trasa EXPO 2004). Był to mój pierwszy wyjazd na ten rajd. Mam nadzieję że nie ostatni
58. ŁWDH "Rzeka"
Szczep 58. ŁWDH

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”