Poszukuje konktetnych pomyslow na prace w metodzie puszczan

Wydział Programowy
Zablokowany
skaut5
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: skaut5 » 27 lut 2004, 12:28

Czu!
Czy ktos z was pracoje z druzyna puszczanska? Jakie prowadzicie zajecia? jak u was wyglada system szczepowy? obrzedowosc? jakie zadania mozemy w realizowac w probie na druzyne specjalnosciowa? mam juz troche pomyslowa ale w mojim srodowisku nie ma nikogo kto tak pracuje wiec trudno mi nawet porownac ich poziom (odpowiedni dla wszystkich 3 poziomow harcerskich)?
z blekitnym niebem!
"jeśli zobaczysz iskrę w oczach zucha, dokonaj wszelkich starań by nie zagasła lecz stała się wędrownicza watrą" /Michał Gławdel/

kl. phm skaut5

www.puszcza.net
www.drezdenko.zhp.pl

Wrzos
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Wrzos » 03 lis 2004, 13:54

skaut5 napisał:
Czu!
Czy ktos z was pracoje z druzyna puszczanska? Jakie prowadzicie zajecia? jak u was wyglada system szczepowy? obrzedowosc? jakie zadania mozemy w realizowac w probie na druzyne specjalnosciowa? mam juz troche pomyslowa ale w mojim srodowisku nie ma nikogo kto tak pracuje wiec trudno mi nawet porownac ich poziom (odpowiedni dla wszystkich 3 poziomow harcerskich)?
Zapraszam na strony mojego szczepu tam działa od 10 lat Drużyna puszczańska i nieźle sobie radzi :) a o konkretniejszą pomoc najlepiej zapukać na nasze forum szczepowe tam druh uzyska na pewno odpowiedź.
Zapraszam
www.zagiew.republika.pl
i pozdrawiam
z blekitnym niebem!
hm Marcin Niemczyk
IV ŚSzH "Żagiew"
Hufiec Jastrzebie Zdrój
www.zagiew.harc.pl
www.woodcraft.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”