Co się zmieniło??

Wydział Programowy
Zablokowany
Ursus
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Ursus » 02 gru 2003, 19:38

Jestem harcerzem od 7 lat, jednak ostatni rok spędziłem pełniąc inną służbę a mianowicie zsadniczą służbę wojskową. W tym okresie mój kontakt z harcerstwem praktycznie nie istniał, kto tu był to rozumie:)
Wyszedłem teraz 25 listopada i udało mi się dowiedzieć, że zaszły pewne istotne zmiany przede wszystkim w stopniach, ich oznaczaniu i nazwach. Czy ktoś mógłby mnie tak z grubsza poinformować, jakie dziedziny i mniej więcej co uległo zmianie w ciągu ostatniego roku?? Oczywiście mówię tu o rzeczach, które dotyczą kogoś, kto pełni funkcję przybocznego w drużynie i nie ma innych funkcji w ZHP. Wiem, że to jest takie małe pójście na łatwiznę, ale jeszcze przez dwa tygodnie nie mam praktycznie kontaktu z nikim z mojego środowiska harcerskiego a już chciałbym nadrabiać straty mając dostęp do komputera. Z góry dziękuję. Czuwaj!!
Ursus
Przyboczny 36HDCzB"Kombinatorzy"
Chorągiew śląska Hufiec Jastrzębie Zdrój
"Prawdziwa ambicja to ciągłe dążenie do celu, którego nigdy nie osiągamy, bo ciągle dźwigamy poprzeczkę...!"

śruba

Post autor: śruba » 03 gru 2003, 07:15

zajrzyj na zhp.org.pl, w dziale dokumenty w serii piątej jest system stopni.
Poza tym zaszły zmiany jeśli chodzi o metodykę, opisy metodyk poszczególnych grup wiekowych są w dziale program i kształcenie -> informacje (pliki pdf). Z tych dokumentów możesz się sporo dowiedzieć...

--
pwd. Magdalena Karolak
Zastępca Komendanta Hufca Nowy Dwór Maz.
Namiestniczka Zuchowa - 0 Namiestnictwo Zuchowe "eNZet"

mleco
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: mleco » 31 gru 2003, 12:50

Jesli mimo to, druh nie zaspokoi swojego "głodu pochłaniania wiedzy", to ja służę pomocą. Posiadam w domu różne takie "nowości", o które druh pyta.
ćwik Marcin Nowak
Hufiec Jastrzębie Zdrój

Ursus
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Ursus » 21 sty 2004, 12:06

mleco napisał:
Jesli mimo to, druh nie zaspokoi swojego "głodu pochłaniania wiedzy", to ja służę pomocą. Posiadam w domu różne takie "nowości", o które druh pyta.
Dzięki Mleco, myślę że już zaspokoiłem swoją wiedzę, ale dobrze wiedzieć...w końcu to niedaleko.
Ursus
Przyboczny 36HDCzB"Kombinatorzy"
Chorągiew śląska Hufiec Jastrzębie Zdrój
"Prawdziwa ambicja to ciągłe dążenie do celu, którego nigdy nie osiągamy, bo ciągle dźwigamy poprzeczkę...!"

byolo
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: byolo » 29 kwie 2004, 15:49

autor wątku uzyskał odpowiedz, dlatego blokuję wątek
Aleksander Gogół
przyboczny 166 WWGZ Biały Żagiel im. Marco Polo

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”